Sprawdź cenę przesyłki kurierskiej
do / z kraju:


Liczba przesyłek:


oblicz strefy (UPS)
opcje dodatkowe

Instrukcja

W polu pierwszym należy wpisać najdłuższy z wymiarów Aby sprawdzić cenę paczki najpierw należy wybrać jej typ z dostępnych pól po lewej stronie.
Kiedy zostanie wybrany typ przesyłki inny niż krajowy, rozwinie się pole z listą krajów docelowych, należy wybierać jeden z listy (np. Anglia). Po ustawieniu liczby paczek pojawiają się opcje ustawienia wymiarów i wagi dla każdej z nich.
Aby zobaczyć opcje dodatkowe należy zaznazyć chekbox "opcje dodatkowe", dają one możliwość sprawdzenia ceny wysyłki za pobraniem, podwyższenia ubezpieczenia, wystawienie faktury VAT i otrzymania mailowego potwierdzenia odbioru, a także opcje charakterystyczne dla kuriera UPS i brokera GLS.

Jak nadać paczkę do Niemiec?

Z nami wysyłka każdej paczki, nie jest problemem, w tym artykule pokażemy jak wypełnić nasz formularz aby poprawnie i bezpiecznie nadać przesyłkę do Niemiec...

więcej...

Nadaj i śledź paczkę do Anglii

Coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę do Anglii. Ilość osób, które zmienia miejsce zamieszkania znacząco wzrosła w ostatnich latach, widać to szczególnie w branży transportowej...

więcej...