Zaloguj się:

Jak wysłać paczkę do Anglii

Mężczyzna z paczką Nie tak dawno temu, jedynym sposobem na wysłanie paczki do Anglii było udanie się do placówki poczty, co niewątpliwe zabierało niekiedy dużo czasu. Obecnie rynek usług kurierskich bardzo się rozwinął i można wysłać wszelkiego rodzaju przesyłki, od małych paczuszek do wielkich palet. Nie trzeba już nigdzie wychodzić, to kurier sam do nas przyjeżdża.

Dlaczego warto wysyłać paczki z nami?

Ceny wysłania paczki, bezpośrednio od firmy kurierskiej, nie należą jednak do najniższych. Dlatego wychodząć na przeciw cenowym oczekiwaniom Klientów, firma Pack4You podjęła współpracę z renomowanymi przewoźnikami. Ceny u nas są niższe niż bezpośrednio u dostawców usług kurierskich. Dodatkowo można złożyć u nas zamówienie w każdej chwili, dzięki wygodnemu, systemowi zamawiania online. Można również skontaktować się z nami poprzez pocztę elektroniczną, bądź telefonicznie. Dzięki temu mogą Państwo wybrać nie tylko odpowiadające Państwu usługi kurierskie, ale również wygodną formę kontaktu.

Broker GLS

Przesyłki na Wyspy Normandzkie (Kanałowe) - dla każdej wartości przesyłek obowiązuje odprawa pełna - koszt 123 PLN. Przy wprowadzaniu zlecenia jako adres dostawy odbioru lub dostawy, należy wybrać tę opcję (nie Anglię czy Wielką Brytanię).